BODY SLIMMING GEL

BODY SLIMMING GEL

Sıkılaştırıcı Jel 

Selülit görünümünü azaltmak veya yok etmek için her cilt tipine önerilir. Portakal kabuğu görünümlü bölgenin iyileştirilmesi için önerilir. Etkili ve hissedilir derecede olan ısıtıcı özelliği ile yağların daha etkili şekilde parçalanmasını sağlar. Lenf dolaşımına atılmasını destekler. Cilt dokusunu güçlendirerek, sıkılaşmasını sağlar. Vücuttan toksin maddelerin atılımını hızlandıran özel aktif maddeler içermektedir. Özellikle karın, kalça ve baldırdaki yağ depolarını azaltır. Düzenli kullanımlarda cilt pürüzsüzleşir ve güzel bir görünüme kavuşur.

Selülit görünümü oluşmuş bölgeye bir miktar Body Slimming Gel sürülerek, çok yavaş ve dairesel masaj hareketleri ile uygulanır. Göz çevresinde kullanmayınız! Uygulama yaptıktan sonra eller iyice yıkanmalıdır. Hissedilen etki kişiden kişiye değişir.

Kullanmaya başlamadan önce küçük bir bölgede ürünün verdiği etkiyi kontrol ediniz. Alerjik ciltlerde hemen reaksiyon oluşacaktır. Bu durumda ürünü kullanmayınız. Sıcak banyoda kullanmayınız. Nemli havada (duş, sauna…) güçlü koku artar ve bazı kişiler bu kokuyu rahatsız edici bulabilir.

Kuperoz ve varis oluşumlarında kesinlikle kullanılmamalıdır.

SATIŞ BOYU:

100 ml 

ETKEN MADDELERİ

Ivy extract (sarmaşık özü): Kan ve lenf dolaşımını hızlandırıcı heliksin maddesi içermektedir. Parçalanan yağların lenf yoluyla dışarı atılmasını destekler.
Seaweed extract (deniz yosun özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.
Horse chestnut extrate (at kestanesi): Kan dolaşımını uyarır, damarları güçlendirir. Kılcal damarların geçirgenlik kapasitesini azaltır. Kuporose ve varis oluşmuş damarları güçlenidrir ve onarır.
Nikotinik asit esteri: Bu aktifler selülit ve romatizmal durumlarda tedavi edici olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırır. Hücrelere giden oksijen miktarını arttırır. Etken maddeler daha aktif hale gelir, nem oranı artar. Metabolizmadan ve hücre metabolizmasından toksin maddelerin atımını hızlandırır.

VÜCUT BAKIMI

BODY SLIMMING LOTION

İnceltici Losyon

BODY FIRMING LOTION

Vücut Şekillendirici Losyon

BODY SLIMMING GEL

Sıkılaştırıcı Jel

BODY OIL SPRAY

Sprey Vücut Yağı

NECK AND DECOLLETE LIFT CREAM

Boyun ve Dekolte Bakım Kremi

NECK AND DECOLLETE SERUM

Boyun ve Dekolte Serumu

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF25

Güneş Koruma Kremi

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Search