but-temizleme01 but-tonik01 but-peeling01 but-ampul01 but-nem01 but-softline01 but-sensitive01
but-balance01 but-active01 but-eyeline01 but-antiaging01 but-breast01 but-bodyline01 but-sunline01
SANVITA MASK

 

 SANVİTA MASK: Yoğun besleyici maske. Kuru ve hassas ciltler içindir .Elastikiyet kaybı başlamış, kırışıklıklar oluşmuş, yaşlanma belirtileri ortaya çıkmış olan ciltler için yenileyici onarıcı maske.Yeşil çay özü, Ginseng bitkisiyle güçlü ve etkili formülüyle cildi yeniden genç sağlıklı canlı bir hale getirir.

 

Cilt tipi:

 

Kuru ve hassas ciltler için maske.

 

Cilt üzerindeki etkisi:

 

Cilt elastikiyetini kaybetmeye başlamışsa, kırışıklıklar derinleşmeye başladıysa önerilmelidir. Hücre yenilenmesini hızlandırır. Cilde yoğun nem kazandırır, genç ve parlak görünümü sağlar. Canlanmanın yanı sıra cildin yaşlanmasına karşı cildi korur. Içeriğindeki yeşil çay ve ginseng özleri sayesinde cildi sakinleştirir. Görünür bir ışıltı kazandırır.

 

 

Uygulama şekli:

 

Cilde ve bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için cilde uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Sanvita Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ciltten ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır.

 

 

Etken maddeleri:

Green tea extract (yeşil çay özü): Sakinleştirici özelliği ile bilinen yeşil çay özü, serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır. Iltihap önleyici, bakteri öldürücü etkisi vardır. Cildi erken yaşlanmaya karşı koruma altına alır.

Ginseng extract (jinseng özü): Cildi sakinleşitirir ve yatıştırır. epidermal su kaybını engellerken, cildin su tutma kapasitesini yükseltir. Epidermisteki hücreleri hareketlendirdiği, yenilediği için canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Panthenol: B Vitamini grubundan bir aktif içeriktir. Cildi etkili şekilde yatıştırı ve sakinleştirir. Iltihap önleyicidir. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış cildi iyileştirir, ışınlara karşı koruma altına alır. Hücre yenilenmesini hızlandırdığı için zarar görmüş cildi çok etkili şekilde onarır ve canlandırır.

Olive oil (zeytin yağı):Kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Cildi etkili şekilde besler.

 

 

Bakım önerisi:

 

Haftalık bakım aşaması: Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra maske cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekletildikten sonra ürün ılık su ile temizlenir. Sonrasında cilde uygun nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır.

 

Enstitü bakım aşaması: Bakımın prosedürüne uygun ürünler seçilir. Cilt temizlenir, tonik ve peeling uygulamasından sonra cilt buhar altında bekletilir. Sıkma işleminden sonra dezenfekte etme özelliği olan tonik kullanılır. Cilde ve bakıma uygun ampül yada serum tamponlanarak emilimi sağlanır. Sanvita Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülerek 15-20 dk bekletilir. Ilık kompresler ile maske ciltten temizlenir. Son olarak uygun nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır.

 

 

Bekleme süresi:

 

 

Üretimden sonra 30 ay hiç açılmadan saklanabilir.

 

Satış Boyu:

50 ml

 

Yorum ekle


Sensitive Line - Kuru Hassas Cilt Serisi

İletişim

Namık Kemal Mah.
Sütçü Cad.
Kurudere Sk.
Rauf Tokgöz İş Merkezi
No:1 D:6
Ümraniye
T: 0216 461 31 34
F: 0216 443 05 60

HABER BÜLTENİ ÜYELİĞİ