Beauty Forum Ödülü 2016 – Dr. Spiller bir kez daha en iyilerin arasında yer alıyor!

Oylar atıldı...

Anket, güzellik uzmanlarına hangi profesyonel güzellik markalarını tanıdıklarını ve onlardan ne kadar memnun olduklarını soruyor. Dr. Spiller, üst üste ikinci kez müşteri hizmetlerinde ÇOK İYİ derecesi aldı.

Katılımcılar özellikle Dr Spiller'in devam eden eğitim programını, ortalamanın üzerinde pazarlama desteğini ve satış temsilcilerinin sağladığı profesyonel bölgesel desteği övdüler. Eğer bir güzellik uzmanıysanız, avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Sadece bizimle iletişime geçin ve memnun müşterilerimizden biri olun.

Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Beauty Forum Ödülü, BEAUTY FORUM Almanya adına bağımsız bir pazar araştırması şirketi tarafından yürütülen bir pazar araştırmasıdır.

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }