Dr. Spiller

DR. HORST SPILLER

Dr. Horst Spiller tarafından 1960 yılında kurulan şirket halen ürün yelpazesine yeni içerikler ve yeni konseptler ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Ürünlerin en büyük hedefi insan cildinin en iyi ve en doğal şekilde kendini koruyabilmesidir. Bu sebepten ürünlerimizin tamamı BIOCOSMETIC'tir.

Ürün yelpazemiz kabine ve satış olmak üzere oldukça geniştir bu ürün Grupları içerisinde tüm cilt tiplerine uygun temizlemeden nemlendirmeye,ampullerden maskete bir çok medikal işlemler mevcuttur. 

FARKLILIK

Dr. Spiller Biocosmetics, bilimsel araştırmalarda en son kullanılan gelişmiş yüksek kaliteli profesyonel cilt bakım ürünleridir. Değerli aktif içeriklerin dikkatli bir şekilde seçimi sayesinde cilt tahrişlerinin yada alerjik reaksiyonların potansiyelinin azaltımasında ürünler yüksek derecede etkilidir. Ürünlerimiz genç, olgun, hassas, lekeli, akneli yada akneye meyilli cilt tiplerin ihtiyacını karşılamaktadır. Evdeki günlük cilt bakımınızın yanı sıra uzmanlar tarafından kök hücreleri besleyen tedaviler uygulanır.

Doğal Bakım Dr. Spiller Biocosmetics, ürünlerinde, bitki yağları, memba suyu ve şifalı bitki özleri gibi doğal içerikler kullanılmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde kaplan otu, amber çiçeği, deniz yosunu, schisandra ve diğer yüksek etkili doğal maddelerin özlerinin yanı sıra jojoba, zeytin, argan ve gül yağları bulunmaktadır.

Dr. Spiller Biocosmetics, hissedebileceğiniz ve gözle görebileceğiniz sonuçlar için vitaminler, lipozomlar, oligopeptitler, hyaluronik asit ve oksijen gibi en gelişmiş biyolojik maddeler ile birlikte çalışmaktadır.

Özenli kaliteli kontrolümüz ile alerjiye yatkın ve hassas ciltler için uygun olan DR.Spiller Biocosmetics ürünlerinin yapımında kullanılan hammeddenin saflığı garanti edilmektedir.

AYRICALIKLI ÜRÜNLER - SAF ve LÜKS

Dr. Spiller Biocosmetics farklılığı sadece etkinliği ile değil gözle görülebilir koklanabilir, ve hissedilebilir özelliklerini deneyerek keşfedebilirsiniz. İpeksi yumuşak Kremler ferahlatıcı jeller ve canlandırıcı yüz maskelerinin daha ilk kullanımda cildiniz nasıl şımarttığını hissedeceksiniz Özel Formülasyonumuz, aktif bileşenlerin cilde daha iyi bir şekilde nüfuz etmesine yardımcı olurken, cildin kendini koruma ve yenileme sistemine benzetilmiştir.

DAİMA ÖNDE

Bilim Teknoloji daima gelişmektedir. Bu sebeple sürekli olarak kendi laboratuarlarımızda ürün yelpazemizi geliştirmekteyiz ve araştırmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Bu yüzdenürünlerimizin daima cilt bakımı ürünleri arasında en öndedirç Ayrıca bu ürünlerin hammaddelerinin işlenmesinde çok titiz davranılması gerektiğinden üretim teknikeri için sürekli yatırımlar yapılmaktadır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }