Sınırlı Özel Sürüm

Yumuşak dokunuşlar: Yüz yağı ve kremli ayrıcalıklı cilt bakım sistemleri.

Cildiniz ekstra bir bakıma ihtiyaç duyduğunda: "Pre-Aging" ve "Anti-Aging" Cocooning Care Setleri sayesinde cildiniz sıfırın altındaki sıcaklıklarda bile yumuşar ve esnekleşir. Nasıl olduğunu açıklıyoruz...

“Pre-Aging” Cocooning Care Set – Aloe Vera gücü ile yoğun yüz cilt bakımı

Bu hafif Cocooning Care Seti 30 ml Aloe Vera Avocado Vitamin E Yağının yanı sıra 50 ml Aloe Day Cream içerir ve normal, kuru ve hassas ciltlere değerli maddeler aşılar. Avokado Yağı, E Vitamini ve Aloe Vera'nın yüksek konsantrasyonlu aktif bileşenleri cildin doğal bariyer işlevini güçlendirir ve etkili şekilde tahrişten korur. Aktif maddeler aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve cilt yaşlanma süreçlerinin başlamasını geciktirmeye yardımcı olur.


“Anti-Aging” Cocooning Care Set – Yaşlanma karşıtı etkilere sahip özel yüz cilt bakımı

Argan Yağı, Marula Yağı ve Baobab Yağı (dünyanın en değerli yağlarından bazıları), Grenoble Ceviz ve Cell-Boost Ekstraktı gibi aktif maddeler sayesinde 30 ml Deluxe Argan Oil ve 50 ml Cellular Day Cream değerli lipidler ve az miktarda nemle cildinize yardımcı olur. Cilt elastikiyet kazanır, taze ve ışıltılı olur.


Yüz yağları – Güzellik göğündeki yıldızlar

Yüz yağları uzun yıllardır bir trend haline gelmiştir ve bunun iyi bir nedeni vardır - bunlar gerçekten de çok yetenekli ürünlerdir. Tek başına ürün olarak veya kremleri aktif maddelerle zenginleştirmek için mükemmel bir şekilde uygundurlar. Bir ampul ile kombine edildiklerinde, cilt için yoğun bir tedavi olarak son derece uygundurlar. Fakat sadece yüz için yararlı değildirler: nemli saçların uçlarına 1-2 damla uygulanması saçlarınızı parlak ve ipeksi hale getirir. Dışarıda hava soğuk olduğunda ve elleriniz kuruduğunda, bu değerli ekstra bakım damlalarından tırnaklarınız ve kütikülleriniz de yararlanır.

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }