En İyi Anti-Aging Tedavisi Ödülü: Spa Diamond 2016 kazananı Dr. Spiller

CELLTRESOR - Beauty Safe zaman ve yaşlanma belirtilerini geri çevirir.

Cilt türünüz için uygun CELLTRESOR - Beauty Safe uygulaması, seçkin salon ve spalarda kendiniz deneyebileceğiniz görünür sonuçlar sunar..

Bu ürün, 6 Haziran 2016'da Bad Saarow, Almanya'da sunulan Spa Elmas Ödülleri'nin galibidir. Burada kazanabilmek için, tedavi yalnızca ciddi bir jüri tarafından değerlendirilmekle kalmayan, yoğun testlere de tabi tutulan ayrı standartlar oluşturmalıdır. En önemli kriterler, doğrulanabilir bir fayda ile etkinlik, etkinlik iddiasının şeffaflığı ve kişisel refahta gözle görülür bir gelişmedir. Temel şart, konseptin kapsamlı bir yaklaşım sağlamasıdır.

Yoğun araştırmalar ve son derece etkili aktif bileşen işleme, çok daha genç görünen düzgün bir cilt sağlar.

Etkinliğe, bizimle kutlama yapan çok sayıda tanınmış konuk katıldı. Siz de bunun bir parçası olabilirsiniz. CELLTRESOR - THE BEAUTY SAFE TREATMENT için bugün güzellik uzmanınızdan randevu alın!

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }