Taze, Güzel Bir Bahar Cildi Mi Arıyorsunuz?

O taze bahar hissini yakalayın!

İki özel Dr. Spiller yüz bakım seti cildinizi parlak ve taze bir hale getirir..

Cildinizi Uyandırın - Parlak bir görünüm için 30 günlük yoğun güzellik tedavisi!

Sinerjik olarak ince ayarlı bir ampul sistemi, cildi 30 gün süreyle yüksek dozda aktif maddelerle aşılar. Aşama 1: Aloe Vera Concentrate Ampoule Irritation, ilk on gün boyunca inflamasyonu hafifletir ve asit mantoyu takviye eder. Bu, cildin doğal dengesini geri kazandırır. İkinci aşamada, 11-20. günler arasında, Hyaluronic Acid Ampoule, cildin nem tutma kapasitesini artırır ve cildi gözle görülür şekilde dolgunlaştırır ve pürüzsüz hale getirir. Üçüncü ve son aşamada, Marine Collagen with Collagen Ampoule, kalan on gün boyunca gözle görülür derecede cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttırır. Bahar için mükemmel bir yoğun bakım veya ilave bir bakım dozu için yılda birkaç kez uygulama.


Erkekler İçin Tek Yüz Bakım Seti: Erkekler için nem artırıcı!

Erkekler için üstün cilt bakım seti - basit, kolay ve etkili! Effective Eye Contour Serum, uyanık bakışlar için ferahlatıcı, yumuşatıcı bir göz bakım serumudur. Son derece etkili Triple Eyective Compound, Retinol ve Hyaluronic Acid içeren serum, şişmeleri giderir, kırışıklıkları azaltır ve koyu halkaları en aza indirir. Bunlara mükemmel bir eklenti, kuru, gergin ciltle savaşan, canlandırıcı bir nemlendirici olan Daily Moisturizing Fluid'dir. Marula Yağı ve GLYCAMON® Compound gibi doğal aktif maddeler cildin savunma sistemini güçlendirir ve yenilenmiş elastikiyet sağlar.

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }