JOJOBA PEELING CREAM

Jojoba İçerikli Hassas Krem Peeling 

Hassas ciltlerde dahil olmak üzere, tüm cilt tipleri için önerilen peeling. Yüz ve dekolte kullanımı için uygundur. Içeriğindeki Jojoba Mumu sayesinde cilt yüzeyindeki ölü deriyi temizler. Çok hassas ciltler dahi rahatça kullanabilir. Cilt, ölü deri temizliğinden sonra daha canlı ve taze bir görünüm kazanır. Kan dolaşımını hızlandırır. Ciltteki fazla yağ salgısını giderir ve daha berrak görünüm sağlar. Yüz ve dekolte kullanımı için uygundur.

Haftada 1 kez yada cildin yorgun ve cansız göründüğü zamanlarda kullanılabilir. Içeriğindeki jojoba garnülleri sayesinde cilt ölü deriden arınır. Yüz ve dekolteye ürün sürülür parmak uçları ile dairesel masaj hareketleri yapılır. Kompresler ya da bol su ile ciltten temizlenir. Göz çevresine uygulanmaz.

Jojoba Peeling Krem haftada 1 kez uygulanır. Kullanılan tüm bakım ürünlerinin etkinliklerini destekler ve arttırır. Üzerine cilde uygun maske, serum yada ampül önerilebilir. 

SATIŞ BOYU:

50 ml 

ETKEN MADDELERİ

Jojoba mumu (jojoba balmumu granülleri): Cilt yüzeyini derinden temizleyen ürünlerde kullanılır.
Jojoba (çöl bitkisi): Jojoba tohumundan elde edilen bir aktif maddedir. Transdermal, deri üzerinde gerçekleşen su kaybını azaltıcı özelliği vardır. Cilde pürüzsüzlük kazandırarak canlı görünüm sağlar. Ciltte hızlı şekilde etkisini gösterir.
Fatty acid ester (yağ asit esteri): Organik alkol ve asit bileşenleri, etken maddeleri cilde iletir.

PEELING

jojoba_peeling_cream.jpg

JOJOBA PEELING CREAM

Jojoba İçerikli Hassas Krem Peeling
special_peeling_milk.jpg

SPECIAL PEELING MILK

Özel Peeling Sütü

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }