REPAIR AMPOULE

Onarıcı Ampül 

Tüm cilt tipleri için uygundur. Gözle görülür cilt hasarlarında bile iyleşme sağlar. Organizmanın yapısında bulunan onarım mekanizmasını kuvvetlendirir. Her türlü hücresel hasarın bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Güneşin verdiği zararlarda, serbest radikallerin olumsuz etkilerinde, kırışıklık oluşumlarında ve elastikiyet kaybı olmaya başlamış tüm ciltler için direnç kaynağıdır. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dakika tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır. 

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir. 

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır. Repair Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 3 dk yapılmalıdır.

SATIŞ BOYU:

7 x 2,5 ml 

ETKEN MADDELERİ

Thymus vulgaris extract(kekik özü): Antiseptik ve uyarıcı etkiye sahip bir aktif maddedir. Cildin yağ üretimini dengeleyerek derinlemesine arındırır.
Aosa algae extract(deniz yosunu özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.

AMPÜL


ALOE VERA SKIN LIFT AMPOULE

ALOE VERA SKIN LIFT AMPOULE

Sıkılaştırıcı Lifting Ampül
HYALURONIC ACID AMPOULE

HYALURONIC ACID AMPOULE

Hyaluronic Asit Ampül
propolis_vitamin_a_ampoul.jpg

PROPOLIS VITAMIN A AMPOULE

A Vitaminli Propolis Ampül
gelee-royal-ampul.jpg

GELEE ROYAL AMPOULE

Gözenek Sıkılaştırıcı Ampül
demo_urun.jpg

MOISTURIZING AMPOULE

Yoğun Nem Veren Ampül
collagen_c_e_s_ampoule.jpg

COLLAGEN C+E+S AMPOULE

C+E+S Kolajen Ampül
repair_ampoule.jpg

REPAIR AMPOULE

Onarıcı Ampül
cellular_ampule.jpg

CELLULAR AMPOULE

Hücre Yenileyici Ampül
anti_couperose_ampoul.jpg

ANTI-COUPEROSE AMPOULE

Kuperoz Giderici Ampül

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Search