ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF 25

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF 25

Güneş Koruma Kremi 

Güneşe karşı alerjisi olan, hassasiyet gösteren tüm cilt tipleri için önerilebilir. Mallorca Acne (UV ve özellikle UV A ışınlarına cildin aşırı duyarlılığı) durumlarında kesinlikle önerilmelidir. İçeriğindeki aktif maddeler ile cilde herhangi bir zarar vermeden UV ışınlarına karşı koruma altına alır. Güneş yanığı oluşumunu engeller. Fotoaging ve mallorca acne oluşumlarına karşı cildi korur ve  bakım yapar. Tüm vücut ve yüz bölgesi için kullnıma uygundur.

Güneş banyosuna çıkmadan 30 dk önce sürülmesi tavsiye edilir. Gün içinde nemlendiricilerin üzerine kullanılır. Herhangi bir cilt işlemi yapıldıktan (ıpl, lazer, cilt soyma...) sonra uzmanın önerdiği süreler dikkate alınarak kullanılmalıdır.

SATIŞ BOYU:

200 ml 

ETKEN MADDELERİ

Aloe vera: Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin  artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir
Bisabolol: Papatyadan elde edilen aktif madde. Iltihap oluşması gibi durumlarda engelleyicidir, cildi sakinleştirir ve yatıştırır.
Pantenol: B vitamini grubundandır. Hücre yenilenmesini sağlar. Hücrenin bölünme hızını arttırır, hasar görmüş cildi canlandırır. Güneş ışınlarından cildi koruruken cildi iyileştirir. Iltihap oluşma riskini azaltır.
Urea (üre): Hücre yenilenmesi hzılandırır ve cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Sertleşmiş bölgeleri yumuşatarak cildin pH dengesini koruyarak destekler. Cildin doğal koruma tabakasını yani pH değerini güçlendirir.

VÜCUT BAKIMI

body_slimming_lotion.jpg

BODY SLIMMING LOTION

İnceltici Losyon
body_firming_lotion.jpg

BODY FIRMING LOTION

Vücut Şekillendirici Losyon
body_slimming_gel.jpg

BODY SLIMMING GEL

Sıkılaştırıcı Jel
body_oil_spray.jpg

BODY OIL SPRAY

Sprey Vücut Yağı
neck_and_decollete_cream.jpg

NECK AND DECOLLETE LIFT CREAM

Boyun ve Dekolte Bakım Kremi
neck_and_decollete_serum.jpg

NECK AND DECOLLETE SERUM

Boyun ve Dekolte Serumu
aloe_vera_sun_sensitive_spf25.jpg

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF25

Güneş Koruma Kremi

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }