BODY SLIMMING LOTION

BODY SLIMMING LOTION

İnceltici Losyon 

Selülit görünümünü azaltmak veya yok etmek için her cilt tipine önerilir. Portakal kabuğu görünümlü bölgenin iyileştirilmesi için önerilir. Hafif ısıtıcı özelliği ile yağların daha etkili şekilde parçalanmasını sağlar. Lenf dolaşımına atılmasını destekler. Cilt dokusunu güçlendirerek, sıkılaşmasını sağlar. Vücuttan toksin maddelerin atılımını hızlandıran özel aktif maddeler içermektedir.

Selülit görünümü oluşmuş bölgeye bir miktar Body Slimming Lotion sürülerek, dairesel masaj hareketleri ile uygulanır. Durulanmaz. Kullanmaya başlamadan önce küçük bir bölgede ürünün verdiği etkiyi kontrol edin. Alerjik ciltlerde hemen reaksiyon oluşacaktır. Bu durumda ürünü kullanmayınız.

GÜNLÜK KULLANIM:

Sorunlu bölgeye yavaş ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak uygulanır. Ürün hızlı bir şekilde emilir, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka bırakır. Sabah-akşam düzenli olarak kullanılması önerilmektedir.

ENSTİTÜ UYGULAMASI:

Özel vücut bakımlarında kullanılmaktadır.

SATIŞ BOYU:

250 ml 

ETKEN MADDELERİ

Vitamin E: Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilmiştir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çepherlerini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur, oksitlenmeyi önler. Su tutma kapasitesini arttırır. Etkili şekilde cilt tarafından emilir ve nemlendirme özelliği vardır. Cilt yüzeyinden su kaybını engeller. Elastin ve kolajen liflerin bağlantı dokularını koruma altına alır. Iltihap önleyici özelliği vardır. Cildin güneş ışınları tarafından tahriş olmasını engeller.   
Caffeine (kafein): Yağ parçalama özelliği ile bilinmektedir.
L-carnitine: Vücudun yapısında var olan bir bileşendir. Vücut tarafından çok az üretilir. Vücutta hiç bir besin maddesinin yapamadığı bir özelliği vardır. Yağları parçalayarak hücre yapısındaki mitokondriye gönderiri ve yağların enerjiye dönüşümünü sağlar.
Butcher’s broom (dikenli yaban mersini): İnceltici ve selülit oluşumunu engelleyici özelliği vardır. Selülitli bölgeyi koruma altına alır.
Moisturizing factors(nemlendirici faktörler): Üre, bal, gliserin.
Ivy extract (sarmaşık özü): Kan ve lenf dolaşımını hızlandırıcı heliksin maddesi içermektedir. Parçalanan yağların lenf yoluyla dışarı atılmasını destekler.
Seaweed extract (deniz yosun özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır.

VÜCUT BAKIMI

body_slimming_lotion.jpg

BODY SLIMMING LOTION

İnceltici Losyon
body_firming_lotion.jpg

BODY FIRMING LOTION

Vücut Şekillendirici Losyon
body_slimming_gel.jpg

BODY SLIMMING GEL

Sıkılaştırıcı Jel
body_oil_spray.jpg

BODY OIL SPRAY

Sprey Vücut Yağı
neck_and_decollete_cream.jpg

NECK AND DECOLLETE LIFT CREAM

Boyun ve Dekolte Bakım Kremi
neck_and_decollete_serum.jpg

NECK AND DECOLLETE SERUM

Boyun ve Dekolte Serumu
aloe_vera_sun_sensitive_spf25.jpg

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF25

Güneş Koruma Kremi

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }