CUCUMBER TONER

Salatalık Özlü Tonik 

Yağlı ve karma cilt Toniği. Yağlı, sivilcelenmeye müsait, açık gözenekli ciltler içinde önerilir. Cildin pH oranını dengelemek, fazla yağlanmayı engellemek için önerilen yüz toniği. Canlandırıcı ve arındırıcı özelliği çok iyi bilinen tıpta da kullanılan bahçe salatalığı özü içerir. Cildin nem tutma kapasitesini artırır.

Cilde temizleme işlemi yapıldıktan sonra uygulanır. Pamuğa ya da ele bir miktar alınarak tamponlama ile cilde uygulanır. Bir süre bekledikten sonra bakım programına devam edilir. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılmalıdır. Cleansing Milk With Cucumber Extract ile Cucumber Toner birlikte kullanılması tavsiye edilir.

SATIŞ BOYU:

200 ml 

ETKEN MADDELERİ

Urea (üre): Hücre yenilenmesi hzılandırır ve cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Sertleşmiş bölgeleri yumuşatarak cildin pH dengesini koruyarak destekler.
Garden cucumber extract (bahçe salatalığı): Tıpta da bilinen, kozmetik sektöründe kullanılan çok değerli bir aktif madde olan bahçe salatalığı özü içermektedir.  Cildi sakinleştirir, iltihap engelleyici özelliği vardır. Ciltteki lekelenmeyi azaltır.

TONİK

cucumber_toner.jpg

CUCUMBER TONER

Salatalık Özlü Tonik
moisturizing_toner_with_herbal_extracts.jpg

MOISTURIZING TONER WITH HERBAL EXTRACTS

Bitkisel Nemlendirme Toniği
hydro_marin_freshener.jpg

HYDRO-MARIN FRESHENER

Mineralli Tonik

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }