SENSITIVE TONER WITH ALOE

Hassas Tonik 

Tüm ciltler için hafif toniktir. Alerjiye meyilli ciltlerde çok etkilidir. Cildin pH değerini dengeler, nemlendirir, ferahlık hissi uyandırarak koruyucu bir nem tabakası ile cildi çevreler. Cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan tonik, yoğun güneş banyosundan sonra yatıştırıcı olarak da kullanılabilir.

Cilde temizleme işlemi yapıldıktan sonra uygulanır. Pamuğa ya da ele bir miktar alınarak tamponlama ile cilde uygulanır. Bir süre bekledikten sonra bakım programına devam edilir. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılmalıdır. Aloe Sensitive Cleansing Milk ile Sensitive Toner With Aloe’ nin birlikte kullanılması tavsiye edilir.

SATIŞ BOYU:

200 ml 

ETKEN MADDELERİ

Aloe Vera extrate: Ciltteki tahrişi engeller, iltihap önleyici özelliği vardır. Kaşıntı, kızarıklık, tahrişi gidererek cildi serinletir, rahatlatır, ferahlatır, yumuşatır ve dinlendirir.

TONİK

cucumber_toner.jpg

CUCUMBER TONER

Salatalık Özlü Tonik
moisturizing_toner_with_herbal_extracts.jpg

MOISTURIZING TONER WITH HERBAL EXTRACTS

Bitkisel Nemlendirme Toniği
hydro_marin_freshener.jpg

HYDRO-MARIN FRESHENER

Mineralli Tonik

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }