HERBAL MASK WITH ALOE

Bitkisel Maske 

Sivilceli, akneli, yağlı, karma ve gözenekleri açık ciltler için kullanılması gereken maske. Cildin yağ salgısını dengeler ve yoğun nem kazandırır. Sivilce ve akne oluşumlarını iyileştirir. Gözenekleri sıkılaştırırken gözenek içindeki kirlerden cildi arındırır.

Bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Herbal Mask With Aloe cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır.  

Hafta da 1 defa kullanılması önerilir.

SATIŞ BOYU:

50 ml 

ETKEN MADDELERİ

Birch leaf extrate (huş ağacı): Yağlı ve akneli ciltlerde cildi dezenfekte eder, cilt direncini kuvetlendirir. Esansiyel yağlar içerir, amaroid ve C vitamini açısından zengindir.
Chamomile extrate (papatya): Yatıştırıcı ve iltihap engelleyici özelliği vardır. Esansiyel yağlarından bisabolol ve azulen elde edilir.
Hops extrate(şerbetçi otu): Gözenekleri sıkılaştırır ve iyileştirici özelliği vardır. Kanamayı durdurur ve sorunlu olan bölgeyi sıkılaştırıcı özelliği vardır.
Dandilion extrate (karahindiba): Cilt yağını dengeler, dezenfekte eder. Cildi rahatlatır.
Hay flower extrate (çimen çiçekleri): Cilt yağının düzenli ve yeteri kadar salgılanmasını sağlar.
Horse chestnut extrate (at kestanesi): Kan dolaşımını uyarır, damarları güçlendirir ve cilt yağının fazla salgılanmasını engeller.
Yarrow (milfoil)-(civan perçemi): Cildi sakinleştirir, yarayı onarma özelliği vardır. İltihap engelleyici olup cildi sıkılaştırır.
Aloe Vera extrate: Ciltteki tahrişi engeller, iltihap önleyici özelliği vardır. Kaşıntı, kızarıklık, tahrişi gidererek cildi serinletir, rahatlatır, ferahlatır, yumuşatır ve dinlendirir

MASKELER


AZULEN CREAM MASK

AZULEN CREAM MASK

Azulen Krem Maske
TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Maske
thymovit_e_repair_mask.jpg

THYMOVIT E REPAIR MASK

E Vitaminli Onarıcı Maske
cellular_cream_mask.jpg

CELLULAR CREAM MASK

Hücre Yenileyici Krem Maske
herbal_mask_with_aloe.jpg

HERBAL MASK WITH ALOE

Bitkisel Maske
sanvita_mask.jpg

SANVITA MASK

Sanvita Maske
oxygen_vital_cream_mask.jpg

OXYGEN VITAL CREAM MASK

Çizgi Açıcı ve Radyans Sağlayıcı Maske

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }