SANVITA MASK

Sanvita Maske 

Kuru ve hassas ciltler için maske. Elastikiyetini kaybeden, kırışıklıkları derinleşmeye başlayan ciltler için önerilir. Hücre yenilenmesini hızlandırır. Cilde yoğun nem kazandırır, genç ve parlak görünümü sağlar. Içeriğindeki yeşil çay ve ginseng özleri sayesinde cildi sakinleştirir, canlandırır ve yaşlanmaya karşı korur.

Cilde ve bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Sanvita Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır.  

SATIŞ BOYU:

50 ml 

ETKEN MADDELERİ

Green tea extract (yeşil çay özü): Sakinleştirici özelliği ile bilinen yeşil çay özü, serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır. Iltihap önleyici, bakteri öldürücü etkisi vardır. Cildi erken yaşlanmaya karşı koruma altına alır.
Ginseng extract (jinseng özü): Cildi sakinleşitirir ve yatıştırır. epidermal su kaybını engellerken, cildin su tutma kapasitesini yükseltir. Epidermisteki hücreleri hareketlendirdiği, yenilediği için canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Panthenol: B Vitamini grubundan bir aktif içeriktir. Cildi etkili şekilde yatıştırı ve sakinleştirir. Iltihap önleyicidir. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış cildi iyileştirir, ışınlara karşı koruma altına alır. Hücre yenilenmesini hızlandırdığı için zarar görmüş cildi çok etkili şekilde onarır ve canlandırır.
Olive oil (zeytin yağı): Kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Cildi etkili şekilde besler.

MASKELER


AZULEN CREAM MASK

AZULEN CREAM MASK

Azulen Krem Maske
TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Maske
thymovit_e_repair_mask.jpg

THYMOVIT E REPAIR MASK

E Vitaminli Onarıcı Maske
cellular_cream_mask.jpg

CELLULAR CREAM MASK

Hücre Yenileyici Krem Maske
herbal_mask_with_aloe.jpg

HERBAL MASK WITH ALOE

Bitkisel Maske
sanvita_mask.jpg

SANVITA MASK

Sanvita Maske
oxygen_vital_cream_mask.jpg

OXYGEN VITAL CREAM MASK

Çizgi Açıcı ve Radyans Sağlayıcı Maske

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }