THYMOVIT E REPAIR MASK

E Vitaminli Onarıcı Maske 

Yenilenmeye (atrofik) ihtiyacı olan, pullanma yaşanan ve kurumaya meyilli ciltler için önerilen maske. Özel içeriği sayesinde cildin etkili şekilde yenilenmesini sağlar. Cilt bağ dokusunu kuvvetlendirir, yeniler. Cildin direncini yükseltir. Hücre metabolizması üzerinde etkilidir. Özellikle pullanma yaşanan ciltlere önerilir.

Bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Tymovit E Repair Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır.

Haftada 1 veya 2 defa ve özellikle canlı görünmek istediğiniz her zaman uygulanabilir.. 

SATIŞ BOYU:

50 ml 

ETKEN MADDELERİ

Vitamin E: Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilmiştir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çepherlerini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur, oksitlenmeyi önler. Su tutma kapasitesini arttırır. Etkili şekilde cilt tarafından emilir ve nemlendirme özelliği vardır. Cilt yüzeyinden su kaybını engeller. Elastin ve kolajen liflerin bağlantı dokularını koruma altına alır. Iltihap önleyici özelliği vardır. Cildin güneş ışınları tarafından tahriş olmasını engeller.   
Thymus vulgaris extract(kekik özü): Antiseptik ve uyarıcı etkiye sahip bir aktif maddedir. Cildin yağ üretimini dengeleyerek derinlemesine arındırır.
Aosa algae extract(deniz yosunu özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.
Grape seed oil (üzüm çekirdeği yağı): Yüksek miktarda linoleik asit (vitamin F) içermektedir. Sert ve pürüzlü ciltler de kullanılan bir aktif maddedir.
Lanolin: Yüksek oranda su emme özelliğine sahip bir aktif maddedir. Cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliği çok yoğundur.

MASKELER


AZULEN CREAM MASK

AZULEN CREAM MASK

Azulen Krem Maske
TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Maske
thymovit_e_repair_mask.jpg

THYMOVIT E REPAIR MASK

E Vitaminli Onarıcı Maske
cellular_cream_mask.jpg

CELLULAR CREAM MASK

Hücre Yenileyici Krem Maske
herbal_mask_with_aloe.jpg

HERBAL MASK WITH ALOE

Bitkisel Maske
sanvita_mask.jpg

SANVITA MASK

Sanvita Maske
oxygen_vital_cream_mask.jpg

OXYGEN VITAL CREAM MASK

Çizgi Açıcı ve Radyans Sağlayıcı Maske

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }